Організована освітньо-пізнавальна діяльність дітей на 2016-2017 навчальний рік

Група раннього віку “МАЛЮЧОК”                                                                         

Ранкова гімнастика – 8.30 год.

ПОНЕДІЛОК                                                                                                                                                                                                                                1. Музичне.                                                                                                                                                                                                 2. Ознайомлення з довкіллям.  Природа.

ВІВТОРОК                                                                                                        ЧЕТВЕР                                                                                                          1. Сенсорний розвиток.                                                                              1. Музика.                                                                                                         2. Художня література.                                                                         2.Сенсорний розвиток.

СЕРЕДА                                                                                                         П’ЯТНИЦЯ                                                                                                              1. Фізкультура.                                                                                          1. Фізкультура                                                                                                      2. Мовлення.                                                                                     2. Малювання/Ліплення/Аплікація 

 

                             Молодша група  “ЮНГА ”                                                                         

Ранкова гімнастика – 8.20 год.

ПОНЕДІЛОК                                                                                                                                                                                                                                1. Фізкультура.                                                                                                                                                                                               2. Ознайомлення з довкіллям.   Художня література.

ВІВТОРОК                                                                                                        ЧЕТВЕР                                                                                                          1. Музичне.                                                                                            1.Музичне.                                                                                                     2. Логіко-математичне.                                                                 2. Ознайомлення з природою.                                                                                      3. Ліплення/ Аплікація.                                                                 

СЕРЕДА                                                                                                         П’ЯТНИЦЯ                                                                                                              1. Мовлення.                                                                                          1. Фізкультура                                                                                                             2. Фізкультура.                                                                                      2. Малювання

 

Середня група № 1 “ВЕСЕЛКА”  

Ранкова гімнастика – 8.35 год.

ПОНЕДІЛОК                                                                                                                                                                                                                             1. Фізкультура                                                                                                                                                                                                2.Ознайомлення з довкіллям.   Художня література.

ВІВТОРОК                                                                                                        ЧЕТВЕР                                                                                                          1.Логіко-математичне.                                                                      1.  Фізкультура                                                                                      2. Фізкультура                                                                  2.Ознайомлення з природою.                                                                                                     3.Ліплення.                                

СЕРЕДА                                                                                                         П’ЯТНИЦЯ                                                                                                              1. Музичне.                                                                                         1.Музичне                                                                                                          2.Мовлення.                                                                                      2.Малювання.                                                                                               3.Аплікація.

 

                                 Середня група № 2 “СОНЕЧКО”                                                                         

Ранкова гімнастика – 8.45 год.

ПОНЕДІЛОК                                                                                                                                                                                                                               1. Ознайомлення з довкіллям.   Художня література.                                                                                                                                                     2.Музичне.  

ВІВТОРОК                                                                                                        ЧЕТВЕР                                                                                                       1.Фізкультура.                                                                          1. Ознайомлення з природою.                                                                                  2.  Логіко-математичне                                                                      2.Фізкультура                                                                                               3.Ліплення.

СЕРЕДА                                                                                                         П’ЯТНИЦЯ                                                                                                       1. Мовлення.                                                                                              1. Малювання                                                                                                      2. Музика                                                                                                   2.Фізкультура.                                                                                                  3.Аплікація.

 

                            Старша група № 1 “КАЛИНКА”                                                                         

Ранкова гімнастика – 8.55 год.

ПОНЕДІЛОК                                                                                                                                                                                                                               1. Ознайомлення з довкіллям.                                                                                                                                                                                            2.Художня література.                                                                                                                                                                                                3. Фізкультура.  

ВІВТОРОК                                                                                                        ЧЕТВЕР                                                                                                       1.Логіко-математичне.                                                                          1.   Логіко-математичне.                                                                            2.Мовлення.                                                                                              2.  Ліплення                                                                                                          3. Музичне.                                                                                                 3.Музичне

СЕРЕДА                                                                                                         П’ЯТНИЦЯ                                                                                                       1. Навчання грамоти.                                                                       1.Ознайомлення з природою.                                                                               2. Фізкультура.                                                                                        2. Малювання.                                                                                                            3. Аплікація.                                                                                        3.Фізкультура

 

                                                  Старша група №2 “ЧОМУСИКИ”                                                                         

Ранкова гімнастика – 9.05 год.

ПОНЕДІЛОК                                                                                                                                                                                                                               1. Ознайомлення з довкіллям.                                                                                                                                                                                           2.Художня література.                                                                                                                                                                                 3. Фізкультура.  

ВІВТОРОК                                                                                                        ЧЕТВЕР                                                                                                       1.Логіко-математичне.                                                                          1. Логіко-математичне.                                                                                       2.Мовлення.                                                                                             2.  Ліплення                                                                                                           3.Фізкультура.                                                                                3.Фізкультура

СЕРЕДА                                                                                                         П’ЯТНИЦЯ                                                                                                       1. Навчання грамоти.                                                                           1. Ознайомлення з природою.                                                                             2. Аплікація.                                                                                               2. Малювання.                                                                                                     3. Музика.                                                                                                  3. Музика.