РІЗДВЯНА КОЛИСКОВА

Про народження Ісуса Христа

Того часу в Римі панував цісар Август. Він наказав „Усі люди, що живуть у моєму царстві, мають б у т и занесені до списків. Кожен у місцевості, звідки походить його родина.” Тому Йосиф і Марія пішли з Назарету до Вифлеєму, родового міста Давидового роду. І там Марія народила свого первородного сина сповила його в пелюшки і поклала в ясла.

Недалеко Вифлеєму були пастухи зі своїми отарами.

До них прийшов Божий посланець. Його світло осяяло їх. Пастухи налякались дуже.

Та ангел промовив: “Не бійтеся! Сповіщаю вам і всьому народові велику радість: сьогодні в місті Давидовім народився Спаситель; він Господь. В яслах лежить сповита дитина ось так ви і пізнаєте його.” І в ту мить явились багато ангелів.

Хвалили Бога і мовили: “У небі співають Богові славу, а на землі людям мир, бо Бог їх любить.” Коли пастухи залишились знову самі. Вони говорили один до одного: “Ходімо до Вифлеєму і подивімося, що там сталося.” Вони побігли і знайшли Марію, Йосифа і дитину, що лежала в яслах. Вони дивилися і розповідали, що їм Бог сповістив про цю дитину.

Всі, що слухали, дивувалися. Коли пастухи повернулись до своїх отар, вони хвалили Господа і дякували Йому за все, що побачили і почули. Коли дитині виповнилося вісім днів, дали їй ім’я – Ісус, що означає — Бог рятує.

В той час, коли Ісус народився, в Єрусалимі панував цар Ірод. Прийшли в Єрусалим три мудреці зі Сходу.

Вони спитали: “Де новонароджений цар юдейський? Ми бачили, як зійшла його зоря. То ж ми прийшли поклонитися йому.”

Як цар Ірод почув це, злякався.. Ірод велів прийти священикам і книжникам, що знали священні письма. І він випитував їх: “Де має народитися Месія, Спаситель?” Вони йому відповіли: „Він народиться у Вифлеємі. Так говорить пророк Міхей.”

Ірод відіслав мудреців до Вифлеєму: “Ідіть, шукайте дитину!

Коли її знайдете, сповістіть мені, щоб і я міг піти і поклонитися.” Коли мудреці рушили в дорогу, зірка, що вони бачили на сході, йшла перед ними.

Вона зупинилася над тим місцем, де був Ісус. Вони зраділи усім серцем. Увійшли і побачили Марію з Дитятком, поклонились низько і піднесли йому свої дари: золото, ладан і миро. А вночі Бог їм наказав, щоб не йшли вони до Ірода . Тож пішли вони в свій край іншою дорогою.

Коментарі

  1. Аліна написав(ла):

    Молодці 👍 ❤️ 💕

Висловіть свою думку

*