ІСТОРІЯ ЗАКЛАДУ

70-ті роки. Активно розбудовується Красилів. Розширюють свою діяльність освітні, культурні, соціальні установи. Промисловість міста набирає виробничого розмаху. Нові технології впроваджують цукровий, машинобудівний заводи, розпочинає своє функціонування промисловий гігант «Агрегатний завод». Стало необхідним і можливим розширення мережі дошкільних закладів. В проміжку від 1968 по 1974роки збудовано і здано в експлуатацію 3 дошкільні заклади: 2 дванадцятигрупові ясла-садки «Машинобудівного» заводу №4 «Сонечко», Агрегатного заводу №5 «Дзвіночок» та 6 груповий ясла-садок №6 «Ромашка» – ПМК -226.

Ясла-садок увійшов у комплекс житлового масиву будівельної організації ПМК-226, філіалу «Хмельницьксільбуду». Тут знаходились: гуртожиток будівельників, житловий будинок, житловий двохповерховий будинок, п’яти поверховий будинок малосімейних квартир, котельня, що опалювала весь комплекс. У надзвичайно красивому місці серед крислатих яблунь великого саду було закладено ясла-садок для дітей будівельників.

Завершилось будівництво. У серпні місяці 1974р. за направленням Красилівського райво (завідуючий Г.Д.Суховецький та погодженням відомства «Хмельницьксільбуду» (керуючий Донець) завідуючою дошкільним закладом було призначено Швидку Г.С. (пізніше Левінець Галину Семенівну) випускницю Ровенського педагогічного інституту.

[singlepic id=13 w=320 h=240 float=center]

27.08.1994р. за наказом №1 по ДНЗ№6 було прийнято бухгалтера Остапчук Т.А.(що працювала впродовж з 1974 по 1993 роки до часу передачі ясел-садка у Комунальну власність міста), завгоспом Нечипорук В.Ф.

Впродовж вересня місяця підбирали кадри. За призначенням відділу освіти у садок прийшли 12 педагогів-фахівців. Четверо з них випускники Дубнівського педучилища Г.А. Ошурко, Н.М. Ванюха, Ю.А. Чуздюк, В.Ф.Марковець, 8-випусників Хмельницького педучилища Шандорук М.Г., Мазурок Г.К., Драч Л.І, Радостєва І.В., Конькова А.П., Долюк О.О., Підберезна Г.А., Кунцова В.М.

[singlepic id=14 w=500 h=450 float=center]

Перша зустріч членів майбутнього колективу була проведена ще у недобудованому приміщені. Це нікого не збентежило. Ентузіазм, енергія, молодість вирувала. Наступна зустріч через місяць. А цей час потрібно було раціонально використати для придбання електроустаткування, кухонного інвентаря, облаштування групових приміщень, заготівлю овочів на зиму. Все спало на голову і руки зовсім недосвідченої, але енергійної завідуючої. Це і поїздки у Міністерство Сільбуду у столицю, це Закарпаття у Берегове за дитячими меблями, на бази в область та інші склади облцентру за іграшками, навчальними посібниками.

Накінець будову здано, її прийняли з оцінкою «відмінно». Начальник ПМК-226 Пилипенко М.Г. особисто контролював хід будівництва і здачі важливого об’єкту. За місяць до відкриття було укомплектовано штати. Кожен з відповідальністю приступив до підготовки робочого місця. Завідуючою було донесено специфіку функціонування дошкільної установи, рівень санітарії, вимоги облаштування, естетичні та педагогічні вимоги. Місяць ретельної підготовки. Кожен старався проявляти свої знання, здібності, старання. Поради, настанови виконувались безумовно. Дозвіл на відкриття установи це досить серйозний екзамен зі сторони відділу освіти, відомства, пожежної, санітарної служб, батьківського комітету.

І … 11 листопада 1974 року, понеділок, першого внесли кота і розпочали прийом дітей. Хвилювались всі… Життя дошкільного закладу розпочалось. Територія хоч була тимчасово огороджена, але зовсім не прибрана, навіть від будівельних рештків. Так нас застала зима.

[singlepic id=15 w=500 h=450 float=center]

[singlepic id=16 w=500 h=450 float=center]

Був час на розмірковування, плани по облаштуванню території, озеленення, розподіл ділянок, майданчиків, квітників. Щоб садок виглядав належно працювали всі, велику допомогу надавали ентузіасти-батьки. Організація завезла грунт, решта все самі, власноруч. Згодом добились стаціонарної огорожі, яка тепер прикрашена яскравим мереживом.

Дуже цікавий момент заготівля овочів та фруктів на зиму. Їздили на колгоспні поля, сади. Це була ціла кампанія на чолі із завідуючою. Це був прекрасний час. Нам все було під силу. Все робилось з любов’ю, ентузіазмом. Заклад процвітав, завойовував авторитет і шану.

Після 18 років життєдіяльності, у 1993 році, заклад було передано у комунальну власність Красилівської міської ради народних депутатів.

Та від того нічого не змінилось в житті дітей. Вони мають все для гармонійного виховання і розквіту таланту.

[singlepic id=18 w=500 h=450 float=center]

В закладі виросло не одне покоління, а наша « Ромашка » не старіє. Вона стає ще привабливішою, ще кращою.

І з кожним роком розкриває нові і нові таланти своїх вихованців.

11 листопада 2014 року Дошкільний навчальний заклад святкував 40-річний ювілей.

З нагоди відзначення ювілею з дати заснування, в дитсадку № 6 «Ромашка» відбулись урочистості за участю працівників, ветеранів праці, вихованців та випускників цього дошкільного навчального закладу, які подарували присутнім цікаву та оригінальну концертну програму.

Міський голова Ніла Островська відвідала святкові заходи та привітала колектив дитсадка № 6 «Ромашка» з річницею заснування та подарувала цифровий фотоапарат від Красилівської міської ради. Також міський голова нагородила Почесною Подякою виконавчого комітету Красилівської міської ради ветерана праці Галину Семенівну Левінець за багаторічну працю, високий професіоналізм, вагомий внесок у розвиток дошкільної освіти та з нагоди відзначення 40-річчя заснування дошкільного навчального закладу № 6. Всі працівники закладу отримали у подарунок інформаційні буклети «Красилів. Обличчя міста».

Також відвідали святкові заходи та привітали працівників дошкільного закладу голова профкому відділу освіти, сім’ї, молоді і спорту Володимир Снігур, депутат міської ради, директор Красилівської школи № 3 Яків Хабалюк, завідувачі дошкільних закладів міста та інші гості.