ДЕНЬ СІМ’Ї

З сім’ї починається життя людини, тут відбувається формування її як громадянина. Вона – джерело любові, поваги, солідарності та прихильності, то, на чому будується будь-яке цивілізоване суспільство, без чого не може існувати людина. Благополуччя родини – ось мірило розвитку і прогресу країни.

Пам’ятаймо, що основою народної моралі, її найвищим законом у всі часи була любов і повага до родини. Мати – лагідна берегиня сім’ї, а батько – її міцна та надійна опора. На добрих материнських порадах і мудрих батьківських настановах тримається світ. Ця вічна істина – основа родинного виховання, могутній чинник зміцнення духовності нації. Від сім’ї ми черпаємо життєві сили. Сім’я допомагає нам долати негаразди та додає сил і натхнення.

В  дошкільному навчальному закладі №6 до дня сім’ї провели родинне свято.  Участь у святі приймали  вихованці середньої групи та їх  сім’ї.

Бажаємо, щоб у всіх  сім’ях було все гаразд,   всім здоров’я, миру і спокою. Нехай у всіх родинах завжди живуть любов, терпіння й повага!

 

Висловіть свою думку

*